Kaviárový box

Neohodnoceno

Dárkový box obsahující Kaviárový krém, Kaviárové mléko a Kaviár oční krém

499 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 182
Kaviárový box
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Kaviárový krém  obsahuje nejkvalitnější suroviny ve špičkovém polomastném krémovém základu, vhodný pro zralou a náročnou pleť na den i noc. Vysoce hodnotný biologicky aktivní a koncentrovaný extrakt z kaviáru regeneruje buněčnou strukturu pleti a zpomaluje proces stárnutí. Krém má regenerační, reparační, hydratační i tonizující efekt a obsahuje squalane z olivového oleje, vitamín E, panthenol, nenasycený tekutý vosk, extrakt ze sedmikrásky a rostlinné gelové složky.

Káviárové mléko s kyselinou hyaluronovou je přípravek k ošetření pleti a dekoltu. Mléko vyhlazuje vrásky, zjemňuje a vyživuje pleť a je vhodné použít i jako podklad pro make‑up. Kromě kaviárového extraktu a kyseliny hyaluronové obsahuje další cenné kosmetické suroviny jako je pantenol, vitamín E, rostlinné oleje a hydratační látky. Přípravek aplikujte podle potřeby během dne nebo na noc.

Kaviár oční krém je speciální pěstící přípravek na ošetření očních víček a citlivé krajiny kolem očí pro zralou a náročnou pleť se squalanem z olivového oleje, panthenolem a vitamínem E. Napomáhá předcházet tvorbě vrásek. Jemnou pleť vyživuje, napíná, hydratuje a zvláčňuje. Obsahuje vysoce hodnotný biologicky aktivní a silně koncentrovaný extrakt z kaviáru a výživný avokádový olej bohatý na vitamíny, nenasycené mastné kyseliny a antioxidanty.